Cześć!

Blog

Cześć!

Na początek chciałybyśmy się przywitać i podziękować, że postanowiliście zajrzeć w nasze skromne progi! :) Mamy nadzieję, że dostarczymy Wam wielu inspiracji oraz zakulisowych ciekawostek dotyczących organizacji Waszego wymarzonego, perfekcyjnego wesela.
     Jesteśmy Maja i Kasia – dwie przyjaciółki, które postanowiły połączyć swoje siły, by stworzyć team idealny do zadań specjalnych – jakimi z pewnością jest organizowanie wyjątkowych i niepowtarzalnych wesel.

Pierwszy krok do organizacji

Jaki jest pierwszy krok przy organizacji wesela? Na pewno spodziewacie się, że powiemy – zapoznawcze spotkanie z wedding plannerem! Otóż nie do końca… niezależnie od tego czy podejmiecie się samodzielnej organizacji wesela, czy przekażecie to zadanie profesjonalistom takim jak my, na początku zastanówcie się jak wyobrażacie sobie Ten dzień. Oczywiście nie mówimy tu od razu o szczegółach – kolorach serwetek, smakach tortów, czy też kroju sukni ślubnej… 

Mamy na myśli przede wszystkim pytania pozwalające określić ogólne wyobrażenie dotyczące tego dnia, tj.
– Czy marzy Wam się wesele kameralne, z najbliższą rodziną czy huczne?
– Ślub w kościele, w urzędzie, a może na dzikiej plaży?
– Wesele lokalnie czy wyjazdowe? A może pod słońcem Toskanii?
– Czy posiadacie jakiś konkretny budżet, który możecie przeznaczyć na organizację?
Jeżeli jeszcze nie potraficie odpowiedzieć na te pytania, to nic straconego! Jest to moment, w którym warto zaczerpnąć trochę inspiracji i pomysłów. 
 
Jednym z fantastycznych źródeł jest oczywiście internet – ślubne portale, blogi, Instagram (przy okazji zapraszamy na nasz profil @blissfuleventsplanners), czy też Pinterest, który jest kopalnią inspiracji nie tylko z Polski, ale przede wszystkim z zagranicy. Kolejną interesującą możliwością jest uczestnictwo w organizowanych na terenie całej Polski targach ślubnych – więcej informacji dotyczących aktualnych terminów oraz miejsc możecie znaleźć na stronach https://www.targislubne.pl/, czy też https://targimlodejpary.pl/
Z pewnością dowiecie się tam wielu istotnych rzeczy, które pomogą Wam określić podstawowe założenia dotyczące Waszego ślubu i wesela.
 
Mamy ogromną nadzieję, iż zostaniecie z nami na dłużej – nie tylko jako potencjalni klienci, ale także obserwatorzy, sympatycy naszej pracy :) Mimo niekończącej się pandemii oraz często zmieniających się obostrzeń na terenie całej Europy, optymistycznie podchodzimy do najbliższych miesięcy, intensywnie pracując nad urzeczywistnieniem Waszych marzeń i wizji. Więcej realizacji już wkrótce, także stay tuned!
 
Maja & Kasia 

Udostępnij :

Nasze wpisy na Blogu

Napisz do nas lub zadzwoń! Z przyjemnością umówimy się z Tobą na spotkanie i przedstawimy szczegóły!