Kilka słów

Blissful Events to agencja eventowa, powstała z pasji dwóch szalonych i pozytywnie zakręconych dziewczyn, które uzupełniają się i dzielą pomysłami zarówno w pracy jak i na co dzień.

Cześć, jestem Maja

Cześć, jestem Maja!

Nurek, psia mama i miłośniczka psychologii. Jej ulubione kierunki wypraw to m.in. Singapur, Indonezja i Islandia. Pasja do eventów zaczęła się wraz z wielką przygodą, jaką była organizacja własnego ślubu, którego temat przewodni był do ostatniego momentu tajemnicą i niespodzianką dla gości. Fanka baśni i zielonej herbaty.

Moje mocne strony

Kreatywność
0%
Wyczucie stylu
0%
Błysk w oku
0%

– Wedding Planner

Cześć, jestem Kasia

Mistrzyni kreowania unikalnych połączeń smakowych, właścicielka firmy cateringowej, pasjonatka  architektury wnętrz i zapalona podróżniczka. Gdy nie zajmuje się eksperymentowaniem z przepisami kulinarnymi, wolny czas spędza na nauce języka japońskiego.

Moje mocne strony

Kontakt z Klientem
0%
Chęć nauki
0%
Szybka jazda błękitną strzałą
0%

– Wedding Planner

Nasze Doświadczenie

Mamy szerokie doświadczenie zawodowe również w pokrewnych branżach – obie należymy do takiego typu kobiet, które lubią mieć wiele zadań na raz, jako, że wierzymy, że im więcej pracy, tym lepsza organizacja. Nasze drogi zawodowe były  pełne nieoczywistych wyborów, ale doprowadziły nas do tego miejsca i dzięki temu przygotowały nas na wiele wyzwań związanych z organizacją wyjątkowych wesel. Dodatkowo, niezwykle cenna jest nauka od najlepszych, dlatego też jesteśmy absolwentkami kursów rekomendowanych przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych. Pomoc w odpowiednim doborze menu oraz win, strojów zgodnych z najnowszymi trendami, najpiękniej grającego zespołu – to dla nas pestka.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

  • Myślicie o zorganizowaniu wesela za granicą? Marzą Wam się widoki jak z filmu Pod słońcem Toskanii? Dobrze trafiliście!
  • Dopinanie wszystkich elementów na ostatni guzik bywa stresujące. Czy nie lepiej byłoby po prostu cieszyć się tym wyjątkowym dniem?
  • Kreujemy niepowtarzalne doświadczenia, które Wy i Wasi goście będziecie wspominać latami. Nie organizujemy wesela „kopiuj-wklej”. Każde wydarzenie tworzone jest „na miarę” – odzwierciedla Wasz indywidualny i niepowtarzalny charakter.
  • Języki obce, nie są dla nas takie obce 😉 – z nami porozumiesz się w języku polskim, angielskim, włoskim oraz niemieckim.