Oferta eventowa

Nasze Usługi

Nasza praca nie kończy się na organizacji wesel.

Z przyjemnością podejmiemy się organizacji innych wydarzeń tj.  zaręczyn, przyjęć zaręczynowych, wieczorów panieńskich, urodzin, babyshower, rocznic czy wydarzeń biznesowych. Nasze podejście jest bardzo elastyczne, a żadne wyzwanie nie jest nam straszne!

Zaręczyny

Planujesz idealną niespodziankę, która na zawsze zmieni Wasze życie? Romantyczne śniadanie na plaży, szalony wypad za miasto … pomysłów jest wiele. Z chęcią pomożemy zaplanować i zorganizować zaręczyny, które zapadną jej w pamięć.

Wieczór panieński / kawalerski

Wieczór panieński czy kawalerski nie musi wyglądać jak z filmu Kac Vegas. Choć na pewno by wieczór stał się wyjątkowy, wyciągniemy kilka asów z rękawa!

Urodziny

Urodziny, jubileusze, rocznice… wierzymy, że dzięki naszej pomocy w organizacji, uroczystości rodzinne osiągną inny wymiar, będą wspominane latami i przede wszystkim zacieśnią więzi pomiędzy najważniejszymi dla Was ludźmi.

Eventy firmowe

Integracje firmowe, szkolenia, eventy marketingowe, prezentacje produktów. Jesteśmy po to, by profesjonalnie wesprzeć Ciebie i pomóc we wzniesieniu Twojej firmy na nowy, wyższy poziom.

Doświadczenie
w organizacji

Organizacja przyjęcia weselnego jest to jedno z większych wydarzeń w życiu Młodej Pary. Jednak w życiu każdego człowieka jest więcej okazji, które warto celebrować, począwszy od urodzin, jubileuszy i zaręczyn, a kończąc na firmowych bankietach czy wyjazdach integracyjnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji eventów różnego typu, a żadnego wyzwania się nie boimy- dlatego jeśli macie jakiś szalony lub niecodzienny pomysł na organizację eventu – nie zwlekajcie z kontaktem! Postaramy się urzeczywistnić Waszą wizję lub zaproponujemy Wam nasz pomysł 🙂 

Krok 1
Pierwszy kontakt i spotkanie online/na żywo – określenie konceptu wydarzenia
i Waszych oczekiwań
Krok 2
Podpisanie umowy
i zaczynamy pracę!
Krok 3
Przygotowania wydarzenia zgodnie
z harmonogramem i konceptem, wybór podwykonawców, określenie ról poszczególnych osób współpracujących
Krok 4
Realizacja na miejscu, całkowity nadzór pracy, by wszystko przebiegało bezproblemowo
i pomyślnie.