Oferta Ślubna

W zależności od Waszych potrzeb, możemy Wam zaproponować mniej lub bardziej szeroki zakres usług. Nasza praca zaczyna się od niezobowiązującego spotkania – w cztery oczy lub wirtualnie, podczas którego opowiecie nam o sobie, Waszych najskrytszych marzeniach i wizji dnia ślubu. Gdy już ustalimy co Wam w duszy gra, przechodzimy do bardziej oficjalnej części – czyli przygotowania spersonalizowanej, pisemnej oferty. Po Waszej akceptacji, krok po kroku rozpoczynamy urzeczywistniać Waszą wizję. 

Usługa Kompleksowa

Polega na planowaniu i realizacji każdego etapu przygotowań od A do Z oraz koordynacji dnia ślubu i wesela.  Na ten rodzaj usługi składają się szereg czynności m.in. przygotowanie niezbędnych formalności, wytypowanie miejsca ślubu oraz wszystkich podwykonawców zajmujących się dekoracjami, ślubnymi zaproszeniami, DJ czy też zespołem. Jednak ze względu na bardzo indywidualny i niepowtarzalny charakter każdego wesela, oferta jest przygotowywana indywidualnie oraz personalizowana, tak by zawierała wszystko, czego potrzebujecie do urzeczywistnienia Waszej wizji. Podczas współpracy, przygotowujemy także harmonogram przygotowań, kontrolujemy założenia budżetu oraz przygotowujemy scenariusz przebiegu wydarzenia.

Wybór wszystkich podwykonwaców – fotografów, oprawy muzycznej, dekoratora.. i wielu innych

Przygotowanie formalności ślubnych

Zawiera koordynację dnia ślubu i wesela

Przygotowanie scenariusza ślubu i wesela

Przgotowanie budżetu oraz harmonogramu działań

Usługa Częściowa

Jeżeli zabraliście się już za organizację ślubu, jednak skala przygotowań i ogrom spraw zaczął Was przerastać, to nic straconego! To idealna pora, by nawiązać z nami współpracę przy częściowej organizacji wesela. Pomożemy Wam we wszystkim, co okazało się kłopotliwe i więcej, dając z siebie 110%!

Przygotowanie formalności ślubnych

Nadzór nad budżetem i harmonogramem działań

Może zawierać koordynację dnia ślubu i wesela

Zorganizowanie wybranych elementów przygotowań

Przygotowanie scenariusza ślubu i wesela

Koordynacja

Usługa koordynacji przeznaczona jest dla tych z Was, którzy decydowali się samodzielnie zorganizować uroczystość, ale potrzebują osoby, która w dniu ślubu czuwać będzie nad bezproblemowym przebiegiem uroczystości. Dzięki temu Wy poświęcicie 100% czasu i atencji sobie oraz swoim gościom, a ze wszelkimi niespodziewanymi wydarzeniami poradzimy sobie tak, by nie zakłócać Wam spokoju i dobrej zabawy. Usługę koordynacji zaczynamy realizować około 2-3 tygodnie przed ślubem, w trakcie których kontaktujemy się ze wszystkimi podwykonawcami, sprawdzamy czy aby na pewno wszelkie formalności zostały dokonane oraz czy nic nie zostało pominięte przez Was na etapie przygotowań.

Komunikacja z wybranymi przez Was poodwykonawcami

Przygotowanie scenariusza dnia ślubu i wesela

Nadzór nad przebiegiem dnia ślubu od godzin porannych do nocy

Krok 1

Pierwszy kontakt z wedding plannerem, podpisanie umowy, spisanie harmonogramu przygotowań ślubnych

od 1 do 2 lat przed ślubem
Krok 2

Przygotowania do wesela – określenie konceptu, wybór podwykonawców, przygotowanie formalności

Krok 3

Etap koordynacji – ostatni etap przygotowań, ostateczne potwierdzenie ustaleń z podwykonawcami, przygotowania scenariusza dnia ślubu

ok. miesiąc do wydarzenia
Krok 4

Dzień ślubu <3

godzina 0!